Як правильно обрати юридичну компанію для обслуговування бізнесу?

0
196

Як правильно обрати юридичну компанію для обслуговування бізнесу?

Отже, ви зареєстрували власний бізнес — відкрили ТОВ. Перед вами постає питання вибору кваліфікованого юриста для вирішення усіх необхідних питань. Перед тим, як робити вибір, клієнт, який шукає юридичну підтримки, стикається з дуже важливим питанням — кому довірити свою справу. Головне питання, яке необхідно вирішити, — поділ адвокатських контор. На ринку багато юридичних фірм, і клієнти часто не усвідомлюють відмінностей між ними.

Вибираючи юридичну компанію варто звернути увагу на спеціалізацію окремих юристів, що входять в юридичну фірму. В даний час поява безлічі правових норм і темп їх зміни дозволяють зробити висновок про неможливість для однієї людини володіти знаннями у всіх областях права. Це не змінює того факту, що, звичайно, команда юристів може вже мати такі знання.

В даний час не має значення місцезнаходження офісу. В епоху Інтернету, коли все рідше і рідше доводиться особисто з’являтися в офісі, коли можна передавати всю інформацію за допомогою швидкого зв’язку, цей вибір має другорядне значення.

Обираючи юридичний супровід для власного бізнесу, зверніть увагу на сервісну компанію MCG, що обслуговує бізнес з 2005 року у Львові.

Обсяг робіт, довірених юридичній фірмі

В даний час помітний феномен спеціалізації. Крім того, у випадку з юридичними фірмами все менше і менше юридичних фірм на ринку пропонують себе в якості «загальної практики» або займаються всіма юридичними питаннями. Юридичні фірми зосереджуються на обслуговуванні конкретних суб’єктів (типів організацій), секторів і галузей або конкретних типів справ.

Основним поділом, яке до недавнього часу також було пов’язано з вибором типу звернення адептами права, є поділ на юридичних консультантів і адвокатів, і, таким чином, представництво клієнтів в кримінальних справах. В даний час цей поділ вже не актуально. І юрисконсульти все більше займаються кримінальними справами, а юристи все частіше надають юридичні послуги підприємцям. У зв’язку зі специфікою окремих галузей права варто звернути увагу на досвід юристів в розгляді конкретних справ.

Ряд юридичних фірм спеціалізується на питаннях, пов’язаних з юридичними послугами для підприємців, тобто по супроводу в переговорах, підготовці договорів, реєстрації та зміні комерційних компаній. Інші юридичні фірми в рамках своєї спеціалізації зосереджені на підтримці при розгляді позовів, а інші, наприклад, на трудовому праві. В рамках одного офісу часто буває поділ завдань, що дозволяє зосередитися на багатьох областях права і багатопотоковому підході до теми, наданої клієнтом.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here