Ахтем Сейтаблаев ищет начинающих актеров в новый фильм

0
71

Режиссер нашумевших «Киборгов» Ахтем Сейтаблаев работает над новым фильмом «Захар Беркут», сняться в котором предлагают не только профессиональным актерам, но и студентам театральных ВУЗов. 

Об этом команда Kinorob сообщила на своей странице в Facebook.

«Команда фільму «Захар Беркут» вирушає на пошуки виконавців головних ролей!

Ми запрошуємо на кастинг молодих талановитих студентів і студенток театральних ВНЗів, які мріють спробувати свої сили в справжньому кіно! Підготуйте короткі презентаційні промови українською і англійською, слідкуйте за нашим графіком та приходьте на кастинг у вашому місті, адже можливо, що ми шукаємо саме вас!

Не пропустіть: 3 квітня — м. Запоріжжя (вул. Гоголя, 118, з 10.00 до 18.00) 4 квітня — м. Дніпро (вул. Глинки, 11, з 10.00 до 18.00) 5 квітня — м. Одеса (вул. Левітана, 103, з 10.30 до 18.00) 10 і 11 квітня — м. Харків (час і місце уточнюється) 12 квітня — м. Івано-Франківськ (час і місце уточнюється) 13 квітня — м. Львів (час і місце уточнюються) 16, 17, 18 квітня — м. Київ (час і місце повідомимо згодом) Також всі актори (незалежно від міста проживання та віку), які хочуть взяти участь в кастингу фільму, можуть надсилати свої дані на нашу пошту berkut.cast@ukr.net.

Ми будемо раді познайомитись з кожним із Вас!» — говорится в сообщении.

Ахтем Сейтаблаев ищет начинающих актеров в новый фильм

Новости по теме:

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here