Table of Contents
Прямокутні повітропроводи з оцинкованої сталі
За своєю конструкцією вироби прямокутної форми — це довгі вироби коробчатої форми, на їх кінцях розміщені фланці, що потрібні для з’єднання прямих відрізків труби, з набором фасонних елементів. Фасонні деталі застосовують під час установки труби для вентсистеми. Їх видів настільки багато, що може бути споруджені майже всі системи каналів загально обмінна повітрообміну за складністю конфігурації.
Прямокутні повітроводи застосовують для створення як природної, так і примусової системи каналів повітряного обміну, який може бути припливне, витяжний і припливно-витяжної.
Повітроводи з оцинкованої сталі застосовують для переміщення повітря звичайної вологості з температурою не більше +80 ° C. Завдяки цинковому покриттю вони захищені від окислення, а це збільшує термін служби вентсистеми. Вони легко обслуговуються. Немає потреби попереднього грунтування, оскільки метал не піддається корозії. Завдяки естетичної привабливості можна їх не фарбувати.
Переваги прямокутних оцинкованих повітроводів
Дані вироби мають велику кількість плюсів:
Невелика вага, за рахунок якого встановлюються конструкції створюють незначні навантаження на будівлі. Завдяки легкості матеріалу полегшується процес доставки до місця установки і проведення інженерної роботи.
Міцні і стійкі до впливу відкритого вогню та агресивного середовища. Це добре розширює сферу застосування і збільшує термін використання вентиляційної труби з оцинковки від десяти років і більше.
— З щільністю прилягають до поверхні, завдяки цьому кріпляться без проблем;
— Компактність, таким чином можна заощадити площа, але при цьому їх пропускна здатність є досить високою;
— Займають небагато місця в будівельному перекритті і перегородці, за рахунок цього збільшується висота стелі;
— З легкістю ховаються і декоруються, наприклад, під підвісними стелями. Крім цього, пофарбовані в нетривіальний колір оцинковані повітроводи можуть бути оригінальними елементами декору і фарбувати будь-якої сучасний інтер’єр.
Перевага прямокутного повітропроводу полягає в конфігурації і асортименті модельного ряду, завдяки цьому можна адаптувати вентиляційний контур під особливості будь-якого приміщення без шкоди для розрахункової площі перетину, граючи з шириною і висотою труби.
Також, потрібно повідомити і про недоліки прямокутного повітроводу:
— Ціна на дані вироби вище ніж на повітропровід круглої форми, оскільки на його виробництво потрібно більше матеріалів і воно більш трудомістке;
— Круглий повітропровід більш герметичний, це призводить до втрати відведення повітряної маси, перевитрати електричної енергії і зменшення продуктивності системи;
— Прямокутна форма вироби створює турбулентність повітряного потоку, таким чином вентиляція стає гучною і вимагає використання шумовий ізоляції і шумових глушників.
Застосування
Цинк є захисним шаром і може протистояти руйнівному впливу відкритого повітряного потоку, вологості і ультрафіолету. Таким чином оцинковані вентиляційні канали часто використовують усередині будівлі, так і зовні для облаштування систем:
— природного і примусового вентилювання,
— кондиціонування;
— аспірація (видалення невеликих частинок, які містяться в повітряному потоці);
— димовидалення (усунення продуктів згорання);
— видалення відпрацьованої газової суміші;
— транспортування газів, очищувачів і зволожувачів повітряної маси.
Виробництво оцинкованих повітроводів
Повітроводи з оцинкованої сталі виготовляють на спеціальному металообробне пристрої з тонколистової холоднокатаної сталі згідно з усіма стандартами. Розкрій металу автоматичний згідно з внесеними програмою параметрам.
Застосування якісної оцинковки не допускає відшарування оцинкованого покриття від металу в місцях згину вироби.
Монтаж
Прокладка вентиляційних каналів з тонколистової оцинкованої сталі проходить етапами:
— Ланки збираються в блоки. Герметизуються.
— На настановної площини встановлюють кріплення.
— Підготовлено блоки піднімаються і кріпляться в потрібному положенні завдяки перфоленте з оцинковки.
— Блоки з’єднуються в одну мережу.
— Якщо є необхідність проводять роботи по Теплоізолювання і декоруванні магістралі.
Правила по установці:
· Необхідно, щоб по всьому периметру пристрій було витягти не провисаючи, без прогинів і т.д.
· При розвороті гілки приладу радіус потрібно вибрати якомога більше, таким чином зменшиться втрата тиску на повороті.
· При переміщенні агрегату через перегородки, стіни і т.п. потрібно застосовувати жорсткі повітроводи невеликих розмірів, що встановлюються в місці такого проходу.
Купити прямокутні повітроводи з оцинкованої сталі за низькою ціною
Купити прямокутні повітроводи з оцинкованої сталі можна в нашій проектно-будівельної компанії за посиланням https://7-vz.com/ua/category/pryamougolnye-vozdukhovody-s-nerzhaveyushchey-stali/, відвідавши наш сайт. В асортименті у нас завжди є великий вибір воздуховодних каналів різного діаметру, а наші висококваліфіковані фахівці нададуть допомогу при виборі