Що ви маэте знати про прямокутні повітроводи?

0
747

Прямокутні повітропроводи

Прямокутні вентиляційні канали дуже часто використовують при будівництві вентсистем в комерційних, побутових будівель. Труби для витяжки встановлюють в разі, якщо необхідно дотримати певні розрахунки і габарити.

Компанія «Вент-Заводи» проектує, монтує, здійснює поставку трубопроводів будь-якого виду і форми, в тому числі і прямокутних.

Матеріали прямокутних повітропроводів: оцинкована сталь, нержавіюча сталь, пластмас, чорний метал, це залежить від типу вентиляції в приміщенні.

Прямокутні повітропроводи з оцинкованої сталі дуже часто використовують в системах вентиляції. Такі пристрої можуть застосовувати практично скрізь, їм не страшна корозія і багато інших проблем, оскільки шар цинку створює додатковий захист, вони прості у використанні їх легко монтувати і виготовляти, це найпопулярніші повітроводи.

Прямокутні повітропроводи з нержавійки застосовують в складних умовах при високій температурі, вологості, агресивному середовищі, підвищених вимогах до зовнішнього вигляду та ін.

Прямокутні пластикові повітроводи використовують у побутовій вентиляції, в ванних кімнатах, кухнях, санвузлах на виробництвах і т. Д. Їх варто ставити в зв’язці з пластиковими вентиляторами, а також в приміщеннях з підвищеною вологістю. Вони відносно недорогі, зручні в монтажі, економлять місце якщо прокладати під стелею.

Хімстійкі повітроводи з поліпропілену і поліетилену встановлюють в заводах хімвиробництва, в НДІ, дослідницьких лабораторіях, в гальванічних цехах, на заводах переробки матеріалів, а також в умовах в агресивним середовищем.

Герметичність вентиляційних коробів

Герметичність є одним з важливих умов для вентиляційних коробів. Якщо система герметична, то обсяг повітряної маси, який втрачається при переміщенні — мінімальний.

Відповідно до будівельних норм і вимог, прямокутні повітроводи ділять на два види за ступенем герметичності:

Нормальні ( «Н») — стандартний варіант виготовлення повітропроводів.

Щільні «П» — повітроводи підвищеної щільності, яку забезпечують шляхом додаткової герметизації.

Вентиляційні труби і перехідники

ВЕНТСИСТЕМИ передбачає повороти, вигини, розгалуження і для цього використовують, трійники, хрестовини і інші види фасонних елементів.

Виробництво і виготовлення прямокутних повітропроводів

Процес виробництва включає в себе наступні стадії:

В першу чергу за умовною, розгорнутої на площині поверхні вентиляційного короба виробляється розкрій листів металу.

Другий етап — це формоутворення і проходить із застосуванням листозгинального пристрою, який згинає заготовку. Гнучка заготовки виповнюється до додання їй форми воздуховоду. На третьому етапі проводиться закладення стиків.

На сьогодні найпростіший метод закладення стиків обладнання є — механічний. Організація замку не тільки прискорює виробничий процес, а й зменшує загальні трудові витрати. Основним мінусом даної технології є те, що вона зменшує герметизаційних показники. Крім цього, на замок необхідні додаткові матеріали.

Для скріплення вентиляційних труб в поздовжній площині також можна застосувати пайку. Пайка, як і організація механічного замка, вимагає невеликої товщини стінки (до 1,5 мм). Завдяки цьому, є можливість домогтися гарної герметичності венттруби.

Закладення стиків вентиляційних сегментів може здійснюватися із застосуванням зварювального пристрою. Як правило, зварювання використовують для витяжних труб, товщина стінки яких перевищує показник в 1,5 мм. Повітроводи, отримані за допомогою зварювання, мають найвищу герметичність і дуже надійні.

Установка воздуховода і його кріплення

Для монтажу прямокутного повітроводу застосовують різні кріпильних деталі, що потрібні для кріплення виробів між собою і до стелі або стіні.

Кріпильні деталі, які потрібні для установки вентиляційного короба:

скоби, застосовують для стяжки фланців; міжфланцеве стрічка для ущільнення; L, V і Z, шумоізоляція і термоізоляція; анкери, шпильки, траверси; болти, шайби, гайки.

Конструкція повітроводів

За конструкцією прилади — це коробчатое пристрій з великою довжиною, на кінці якого є фланець, що потрібно для під’єднання прямого відрізка труби, з комплектом фасонних деталей. Ці металеві деталі застосовують в процесі установки труб для вентиляції. Їх видів величезна кількість, завдяки чому можливо зробити практично всю систему вентиляційних каналів загального повітряного обміну за складністю конфігурації.

Повітроводи можуть володіти самої різною конфігурацією, вагою, довжиною, розмірами перетину. У нормативах прописані допустимі показники — таким чином, щоб вентканал, приміром, не був дуже легким або важким. Наголос робиться на товщині застосовується при виготовленні металу. Даний показник окремо наголошується в лад нормах і правилах. Він вкрай важливий, тому що є основним чинником для міцності і жорсткості компонента.

Переваги

Вироби прямокутні експлуатуються дуже часто, це обумовлено великою кількістю плюсом, а саме:

— з щільністю пристають до поверхні, через це їх можна без проблем прикріпити;

— дані прилади є дуже компактними, завдяки цьому можна заощадити площа, маючи досить високу пропускну можливість;

— компактні,надійні,довговічні,займають небагато місця при будівельному перекритті і перегородці, за допомогою цього можна зробити стелю вище;

— мають високу міцність.

Завдяки фланців забезпечується щільне приєднання, а також конструкція стає більш надійною, ніж канали круглої форми.з легкістю можна приховати і задекорувати, наприклад підвісна стеля.

Купити прямокутні повітроводи за низькою ціноюОформити замовлення, а також отримати всю необхідну інформацію та отримати кваліфіковану допомогу у виборі оптимального устаткування Вам допоможуть наші фахівці, які мають високий рівень знань і досвіду. Для цього Вам достатньо зателефонувати нам за телефонами, які вказані на сайті або написати на електронну пошту.
Наш інтернет магазин надає лояльну програму для частих клієнтів. Замовляючи у нас, Ви обов’язково маєте відмінну якість товарів за низькою вартістю, а також обслуговування на високому рівні. Ми пропонуємо: проектування вент системи, аспірації, водного постачання, обігрівання і інших інженерних систем всіх видів складності, монтування під ключ, виконуємо пусконалагоджувальні роботи і тих. сервісу. Менеджери нашої компанії мають величезний досвід і знання, допоможуть Вам при виборі моделі, що підходить для Вашої мети, не виходячи за рамки вашого бюджету. Наша проектно — монтажна компанія пропонує кілька варіантів, і Ви зможете вибрати ідеальний для Вас. Доставка товарів здійснюється за короткий час по Києву, а також в інші регіони України.