Російська лазня: в чому її особливості

0
798

Кожен власник власного заміського будинку мріє про лазню. Звичайно, Російська справжня лазня особливо актуальна взимку. Не дивно, чому так багато бажаючих спорудити таку споруду своїми руками. Російська банька — це частинка російської душі.

На сайті компанії https://trystyhii.com.ua/services/ruska-sauna/ можна замовити російську баню у Львові, яка буде відповідати всім необхідним характеристикам. Хтось порівнює її з турецьким хамамом, а хтось з фінською сауною. Під лікувальними властивостями лазня перевершує всі очікування. Варто тільки один раз сходити в лазню, як відразу ж можна відчути що скинули кілька кілограм і повернулася молодість. Лазневі процедури творять незвичайні чудеса.

Особливості російської лазні:

  • В даному випадку мається на увазі розпарювання всього тіла в середовищі гарячого повітря, який насичується водяною парою. Температура в даному випадку досягається до сімдесяти градусів, де вологість досягає до сімдесяти відсотків.
  • Російська лазня має на увазі розігрів тіла, його розпарювання у вологому середовищі за допомогою віника і обмиву тіла. В якості палива використовують дрова.
  • Завдяки російській лазні відбувається очищення шкіри, стабілізація секреторних функцій сальних залоз, усунення мертвих ділянок шкіри, поліпшення загального стану шкіри, розгладження зморшок, ліквідація вугрів, прищів.
  • Російська лазня будується за спеціальною технологією, де здійснюється регулювання вологості в парній за допомогою наливання води на каменях, які прогріваються до максимальних температур.

Класифікація російської лазні:

  • Лазня завжди топиться по – білому, де завжди є піч і димар, з допомогою яких і здійснюється процес горіння. У самій парильні утворюється тільки чистий пар, де паритися можна навіть в той момент, коли топиться грубка.
  • Баня топиться по-чорному, де відсутній димохід. В даному випадку спалюються дрова, а дим надходить в парилку. Здійснювати будь-які лазневі процедури можна після повного прогорання. В іншому випадку можна задихнутися від чадного диму.
  • Баня топиться по-сірому, де димохід відкривається частково. В даному випадку мається на увазі подача диму в повітряне середовище.